FlexyTangles
SizdenGelenler

Flexy Tangles® 2006 yılında Akçiçek Oyuncak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından tasarlanan, 3 boyutlu zeka geliştirici ve el becerisi arttırıcı eğitici bir oyuncaktır. Birbirine takıldığı zaman yüksek hareket kabiliyeti olan bir oyuncaktır ve kullanımı çok kolaydır.

Flexy Tangles® ürünlerinin ve aksesuarlarının tamamı Türkiye'de Akçiçek Oyuncak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından üretilmektedir.

Flexy Tangles® 'ı, diğer Eğitici Zeka Oyunlarından ayırıcı özelliklerinden birisi de hareket kabiliyetinin yüksek olmasıdır; Flexy Tangles®, ufak parçalar içerdiği için 3 yaş üstü çocuklara uygundur; tekerlek, çubuk, üçgen piramit şeklindeki şapka gibi renkli aksesuarlarla beraber veya tek başına kullanılabilir; Flexy Tangles® simetrik, renkli ve geometrik yapısı ile, çocukların nümerik hafıza ve psikomotor gelişiminene de destek olur; Flexy Tangles ile yapılan oyuncaklar kolaylıkla, uzun süreler boyunca muhafaza edilebilir; Flexy Tangles çocukların zekalarını ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için çok iyi bir araçtır.

Flexy Tangles® ile yapalabilecekleriniz sadece hayal gücünüz ile sınırlıdır.

DÜŞLE ve YAP...

 

 
 

"Flexy Tangles®", Akçiçek Oyuncak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin PATENTLİ ürünüdür.(Tescil No. 2006/01366)
 
Anasayfa Bize Ulaşın Flexy Nasil Oynanir Urunlerimiz

  Kullanım Klavuzunu görmek için Tıklayınız